No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Nainggolan ofertë nga Turqia, Inter ia ofron rivalëve!

Nainggolan ofertë nga Turqia, Inter ia ofron rivalëve!

Galatasaray ka kërkuar informacione tek Interi për mesfushorin Radja Nainggolan. Turqit duan të huazojnë për një vit “Ninxhan”, pasi ky i fundit nuk bën pjesë në planet e trajnerit Antonio Conte.

Drejtuesit e Interit nuk janë dakord që ta huazojnë sërish, pasi duan ta shesin atë përfundimisht. 18 milionë është vlera që zikaltrit duan të përfitojnë për ish-lojtarin e Romës.

Cagliari nga krahu tjetër nuk ka hequr dorë nga futbollisti. Presidenti Giulini po punon që të rikthejë në skuadrën Nainggolan, pasi huazimi i sezonit të kaluar doli i suksesshëm.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Sekreti i Chelseat, ngrohja e këpucëve me mikrovalë!

Mbrapa momentit të mirë të Chelsea-t pas marrjes së drejtimit të ekipit nga ana e Thomas Tuchel, duket se fshihet një pajisje elektroshtëpiake. Sipas The...

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Koronavirusi “ngujon” Interin, Conte anulon konferencën për shtyp

Pas pesë rasteve të pozitivitetit me Coronavirus tek Interi, që përfshinin Marotta, Ausilio, Antonello, avokati Capellini dhe një anëtar të stafit, trajneri Antonio Conte...

LeBron i kundërpërgjigjet ashpër suedezit të Milanit, “hap zjarr” ndaj Ibrës

LeBron James ka kundërshtuar pretendimin e Zlatan Ibrahimovic se sportistë si ai duhet ta mbajnë larg politikën. Sulmuesi i Milanit e thumboi ikonën e...

Recent Comments