No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Messi, tjetër “krisje” te Barça: është i zhgënjyer nga shokët e skuadrës...

Messi, tjetër “krisje” te Barça: është i zhgënjyer nga shokët e skuadrës sepse…

Lionel Messi i lënë vetëm te Barcelona.

Mund të përmblidhet në këtë mënyrë situata e Pleshtit te katalanasit. I burgosuri një dashurie të kushtëzuar kundrejt fanellës, por njëkohësisht në pranga për një kontratë dhe një klauzolë të pazgjidhshme.

Tani, duket se argjentinasi ka probleme edhe me shokët e skuadrës.

Sipas El Transistor të Onda Cero, Messi ka mbetur thellësisht i zhgënjyer nga shokët e skuadrës. Arsyeja? Mungesa e mbështetjes, jo shumë publikisht, sa privatisht.

Me pak fjalë, argjentinasi nuk ka patur asnjë mbështetje nga shokët e ekipit në një situatë të vështirë.

Messi dhye Barcelona nuk kanë qenë kurrë kaq afër dhe kaq larg njëkohësisht.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments