No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Mbappe nuk demoralizohet, paralajmëron rivalët për Championsin

Mbappe nuk demoralizohet, paralajmëron rivalët për Championsin

Humbja në finale kundër Bayern Munchen nuk ka demoralizuar aspak sulmuesin e PSG-së, Kylian Mbappe. Ky i fundit ka folur pas fitores së Francës kundër Suedisë me golin e tij.

Ai u ngacmua nga gazetarët në lidhje me finalen e humbur dhe u shpreh. “Shumë ekipe kanë humbur finalet dhe i kanë fituar ata vitin pasardhës.

“Duhet të bëjmë mirë. Shpresoj të ndodhë kështu dhe të qëndrojmë të fortë në vazhdim”, – tha ai. Mbappe duket në formë dhe do të udhëheqë PSG drejt fitimit të titullit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ja kush janë 10 futbollistët më të shtrenjtë në botë

“KPMG Football Benchmark” ka përpiluar listën e 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë, duke përjashtuar sulmuesin norvegjez të Borussia Dortmund, Haaland, çmimi i...

Telashe të mëdha për Boateng; po hetohet se dhunoi ish-të dashurën, e cila u vetëvra më pas

Jerome Boateng po hetohet nga Prokuroria Publike e Mynihut për plagosje të Kasia Lenhardt, ish-të dashurës së tij, e cila bëri vetëvrasje dy javë...

Kosova mund të ketë telashe për shkak të Covidit në ndeshjet e marsit

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll muajin e ardhshëm nis një cikël tjetër kualifikues, atë të Botërorit “Katari 2022”. Do të grumbullohet më 22 mars,...

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

Recent Comments