No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Grekët do të përballen me një flamur gjigant kuqezi

Grekët do të përballen me një flamur gjigant kuqezi

Kombëtarja e Greqisë gjatë ndeshjes me Kosovën do të përballet me një flamur gjigant kuqezi.

Një flamur i tillë është vendosur mbi pllatonë e Pallatit të Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Flamuri do të duket gjatë ndeshjes, pasi ka pamje të mirë.

Takimi Kosovë – Greqi luhet sonte në stadiumin Fadil Vokrri me fillim prej orës 20:45.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Recent Comments