No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR “Wanda Nara, grua pa ndjenja”, Maxi Lopez shpërthen sërish

“Wanda Nara, grua pa ndjenja”, Maxi Lopez shpërthen sërish

Wanda Nara ka mohuar që ndokush në familjen e saj, përfshirë Mauron dhe fëmijët, të jenë pozitive me COVID-19. “L’Equipe” shkruante se sulmuesi argjentinas ishte infektuar, sikurse kishte ndodhur edhe me futbollistë të tjerë si Neymar, Di Maria, Paredes, Keylor Navas dhe Maurqinhos.

Këto lajme e kanë shqetësuar sulmuesin Maxi Lopez, i cili ka reaguar gjatë programit televiziv “Los Angeles de la Manana”. Sigurisht akuzat për Wanda Nara nuk kanë munguar.

“Jam i indinjuar, ajo është një grua pa ndjenja. Unë kam dy fëmijë pozitivë për shkak të kësaj. I thashë asaj të mos shkonte në Ibiza, pasi të gjithë që shkojnë atje kthehen pozitivë. Gjithsesi ajo shkoi. Nëse ajo nuk i kuptonte rreziqet e atyre pushimeve, kush mund t’i kuptonte?”, është shprehur Lopez.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Recent Comments