No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Uria, gazetari që intervistori Messi-n: Nuk i interesojnë paratë, do vetëm…

Uria, gazetari që intervistori Messi-n: Nuk i interesojnë paratë, do vetëm…

Ruben Uria, gazetari i goal.com që ka r ealizuar intervistën ekskluzive me Lionel Messi-n, ka bërë një shkrim në lidhje me këtë në faqet e të përditshmes spanjolle Sport.

“Përsëri janë gabuar me Messi-n, sepse ai nuk do paratë, por fanellën. Ka menduar të largohet, sigurisht, por nuk e ka bërë për diçka të parëndësishme”.

“Ai nuk do të dashuria e madhe e jetës së tij, i vetmi klub të cilit i detyrohet gjithçka dhe të cilit i ka dhënë gjithçka, të përfundojë keq, edhe pse këshilli administrativ do ta meritonte”.

“Messi është Barça dhe Barça është Messi. Dhe askush nuk çon në gjykatë atë që do më shumë se gjithçka”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bashkimi zyrtarizon trajnerin e ri

Bashkimi ka zyrtarizuar trajnerin e ri. Skuadra nga Prizreni ka bërë të ditur se në pjesën e mbetur të edicioni trajner do...

Morina i kënaqur me 1 pikë, vlerëson angazhimin e lojtarëve

Formë jo të mirë nuk ka as skuadra e Arbërisë në stinorin pranveror. Dy barazime, dy humbje e një fitore e kanë të udhëhequrit...

Batatina kritik; Prishtinës nuk i ka hije ta zhagisë lojën!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, është shprehur i zhgënjyer me rezultatin kundër Prishtinës, por edhe me lojën që kryeqytetasit e aplikuan. Ai ka thënë...

Ramadani: Në fund e shohim nëse do ta fitojmë titullin

Trajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani, e ka vlerësuar shumë të vështirë ndeshjen kundër Llapit, pavarësisht fitores 2:0. Ai e sheh garën shumë të fortë për...

Recent Comments