No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Suárez, mesazh të koduar: Kurrë s’do të ndalem së shijuari atë që...

Suárez, mesazh të koduar: Kurrë s’do të ndalem së shijuari atë që dua…

Luis Suárez është bërë “i gjallë” kësaj të shtune. Sulmuesi uruguajan ka zgjedhur rrjetin social, Instagram, prej nga të thotë pak fjalë, por nisi qartësisht disa mesazhe në drejtime të ndryshme. Postimi thotë sa vijon: “Unë kurrë nuk do të ndalem së shijuari diçka që e kam dashur gjithmonë”. Këtij mesazhi i shtoi hashtagët e mëposhtëm: #gjithmonëpozitiv dhe #askushnukmaheqiluzionin. Duhet të mbahet mend se sulmuesi po jeton ditët e tij të fundit si lojtar i Barçës, pas vendimit të Koeman për të mos e pasur në planet e tij.

Trajneri hollandez ishte përgjegjës për komunikimin e vendimit, një gjest që nuk i pëlqeu golashënuesit të tretë më të mirë në historinë e klubit katalanas. Sipas ESPN, Suárez është në pritje të kalimit te klubi i ri. Juventus është më favoriti për shërbimet e uruguajanit. Në Itali sigurojnë se sulmuesi veteran do të marrë kombësinë italiane. Pa të, ai nuk do të ishte në gjendje të luante në Serie A. Tani për tani është ende lojtar i Barcelonës, ndërsa e bën të qartë se kurrë nuk do të ndalet së punuari.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Lajm i mirë për tifozët e Kosovës, Rashica po kthehet në formë

Me një lëvizje mjeshtërore kaloi një mbrojtës. E kaloi edhe mbrojtësin e dytë, duke shfrytëzuar potencialin e madh teknik. Pasoi një gjuajtje e bukur,...

Cassano paralajmëron Interin: Do të ishte një katastrofë e vërtetë

Antonio Cassano, ish-sulmuesi i Inter-it, Milan-it dhe Roma-s, ka folur në kanalin Youtube të gazetarit Stefano Borghi. Ish-futbollisti ka folur në lidhje me luftën për...

Paraqitje e shkëlqyeshme e Rashicës, Werderi triumfon me përmbysje

Werder Bremen ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Eintracht Frankfurtit me rezultat 2:1, duke i arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme. Milot Rashica “eklipsoi”...

Revolucion te Marseille! Prezantohen trajneri dhe presidenti i ri

Olimpique Marseille po përjeton një revolucion të vërtetë në klub, pasi ka ndryshuar trajner dhe president. Klubi francez ka bërë një komunikatë zyrtare, ku...

Recent Comments