No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ronaldo vendos për ndeshjen ndaj Kroacisë!

Ronaldo vendos për ndeshjen ndaj Kroacisë!

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen e sotme të Portugalisë kundër Kroacisë. Kapiteni nuk ia ka dalë të luajë në ndeshjen e parë të UEFA Nations League kundër nënkampionëve të botës.

35-vjeçari ka një infeksion në këmbën e djathtë. Ai ka një skuqje dhe po trajtohet me anë të anti-biotikëve. Trajneri Santos tha në konferencën e djeshme se ishte në dyshim, por sot vendimi është marrë.

Pesë herë fituesi i Topit të Artë nuk ka ndërmend të rrezikojë. Portugezi është në kërkim të golit të tij të 100 me kombëtaren. Ai dëshiron të bëhet golashënuesi më i mirë me kombëtaret në histori.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Faqja e UEFA-s ia uron ditëlindjen Arbër Zenelit me një video nga het-triku ndaj Azerbejxhanit

Faqja zyrtare e UEFA-s në Twitter ia ka uruar ditëlindjen sulmuesit Arbër Zeneli me anë të një video nga het-triku i tij i paharrueshëm...

Joshua provokon Fury: E pres në duel, ai e di që unë jam “shefi”

Boksieri britanik Anthony Joshua, kampion bote në peshën e rëndë (kategoritë IBF, WBA e WBO) u shpreh se është i gatshëm të duelojë kudo...

Ja kush janë 10 futbollistët më të shtrenjtë në botë

“KPMG Football Benchmark” ka përpiluar listën e 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë, duke përjashtuar sulmuesin norvegjez të Borussia Dortmund, Haaland, çmimi i...

Recent Comments