No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Reali i ofron mbrojtësin Man.United, nuk e shesin te rivalët e La...

Reali i ofron mbrojtësin Man.United, nuk e shesin te rivalët e La Ligas

Real Madridi po mundohet që të shesë sa më shumë lojtarë që nuk i ka në plane. Trajneri Zinedine Zidane fatmirësisht ka një mor zgjedhjesh dhe po heq nga lista futbollistët që nuk i duhen.

Mbrojtësi Sergio Reguilon luajti rregullisht te Sevilla si i huazuar, ndërsa kampionët e Spanjës duan ta shesin në Angli. Eksperti i merkatos, Fabrizio Romano, shkruan se “Los Blancos” ia kanë ofruar kartonin e tij “Djajve të kuq”.

Nuk ka ende një marrëveshje mes palëve, por gjithçka mbetet për t’u parë në vazhdimësi. Reguilion nuk dëshiron të qëndrojë në Madrid, pasi do të ishte zgjedhje e tretë pas Mendys dhe Marcelos.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Faqja e UEFA-s ia uron ditëlindjen Arbër Zenelit me një video nga het-triku ndaj Azerbejxhanit

Faqja zyrtare e UEFA-s në Twitter ia ka uruar ditëlindjen sulmuesit Arbër Zeneli me anë të një video nga het-triku i tij i paharrueshëm...

Joshua provokon Fury: E pres në duel, ai e di që unë jam “shefi”

Boksieri britanik Anthony Joshua, kampion bote në peshën e rëndë (kategoritë IBF, WBA e WBO) u shpreh se është i gatshëm të duelojë kudo...

Ja kush janë 10 futbollistët më të shtrenjtë në botë

“KPMG Football Benchmark” ka përpiluar listën e 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë, duke përjashtuar sulmuesin norvegjez të Borussia Dortmund, Haaland, çmimi i...

Recent Comments