No menu items!
Ballina KRYESORE Prishtina godet në treg, arrin marrëveshje me Gledi Micin

Prishtina godet në treg, arrin marrëveshje me Gledi Micin

Prishtina nuk e ka ndërmend të ndalet! Pas Sabien Lilajt, bardhekaltërit janë pranë zyrtarizimit tjetër të madh.

Gazeta Olle mëson ekskluzivisht se Prishtina ka arritur marrëveshje me Gledi Micin.

Palët kanë zgjidhur sot edhe detajet e fundit të marrëveshjes.

Mici pritet të zbarkojë në kryeqytet gjatë ditëve në vijim për t’u prezantuar te bardhekaltërit.

Mbrojtësi i majtë ishte pjesë e Shkëndijës në edicionin e kaluar, por u nda me kuqezinjtë në afatin kalimtar.

Ditë më parë negociatat me klubin prishtinas për “Olle” i kishte konfirmuar edhe vetë Mici.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Recent Comments