No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pirlo e nis me marsh të parë, përjashton dy senatorët në ndeshjen...

Pirlo e nis me marsh të parë, përjashton dy senatorët në ndeshjen miqësore

Juventusi i Andrea Pirlos zhvilloi një ndeshje miqësore me skuadrën U-23 dhe fitoi me rezultatin 1-0. Goli i vetëm u shënua nga Marko Pjaca, i cili luajti nën drejtimin e trajnerit të ri.

Numri një i stolit luajti me një 4-3-3. Ai përdori Cuadradon si mbrojtës të djathtë duke i dhënë më shumë liri n% sulm. Melo luajti në vendin e Miralem Pjanicit.

Aaron Ramsey, Douglas Costa dhe Weston McKennie plotësuan sulmin. Pjaca mund të luajë shansin e tij në këtë rikthim, ndërsa Higuain dhe Sami Khedira nuk ishin grumbulluar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Ademi takohet me zv/presidentin e ri të DFB-së, në qershor nis realizimi i projekteve të përbashkëta

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili po qëndron për vizitë pune në Gjermani, është takuar me zëvendëspresidentin e ri të Federatës së Futbollit...

Sekreti i Chelseat, ngrohja e këpucëve me mikrovalë!

Mbrapa momentit të mirë të Chelsea-t pas marrjes së drejtimit të ekipit nga ana e Thomas Tuchel, duket se fshihet një pajisje elektroshtëpiake. Sipas The...

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Recent Comments