No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milan-i nuk ndalet, do një tjetër yll të Real-it

Milan-i nuk ndalet, do një tjetër yll të Real-it

Milan-i nuk ka ndërmend të ndalet.

Pasi ka konfirmuar Zlatan Ibrahimovic dhe ka siguruar Brahim Diaz, Djallit mund të realizojë një tjetër goditje tani.

Përsëri nga Real Madrid…

Përforcimi për sulmin e Milan-it mund të vijë edhe këtë herë nga Spanja dhe më saktësisht nga Real Madrid.

Kuqezinjtë kërkojnë një zëvendës të Ibrahimovic dhe, sipas Tuttosport, ëndrra e ndaluar quhet Luka Jovic.

Futbollisti, i cili vjen nga një sezon zhgënjyes, mund të ketë dëshirë për revansh dhe nëse nuk do të ketë hapësira për të te skuadra e Zidane, Milan është gati të përfitojë nga rasti.

Marrëdhëniet mes dy klubeve janë shumë të mirë dhe nuk përjashtohet mundësia e hapjes së negociatave për një operacion që, gjithsesi, do të mbetej i vështirë për t’u mbyllur me sukses për shkak të formulës së transferimit dhe shifrave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments