No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Menaxheri i njohur: As Dzeko dhe as Suarez, sulmuesi i ri i...

Menaxheri i njohur: As Dzeko dhe as Suarez, sulmuesi i ri i Juventus-it do të jetë…

Në një intervistë të dhënë për Radio Deejay, menaxheri ekspert Giovanni Branchini ka lëshuar një bombë në lidhje me atë që do të jetë sulmuesi i ardhshëm i Juventus-it.

“Nuk është asnjëri nga ata që janë përmendur deri tani”, ka deklaruar ai.

“Nuk është Kean, nuk është Suarez, nuk është Dzeko, nuk është Cavani. Besoj se Juventus do të kthejë Morata-n”.

Morata u ble nga bardhezinjtë më 19 korrikun e 2014-ës për 20 milionë euro, me Real Madrid që vendosi kaluzolën për ta blerë mbrapsht spanjollin, që ishte e vlefshme për dy sezone dhe të cilën e aktivizoi në fund të sezonit 2015-16, duke paguar 30 milionë euro.

Alvaro ka luajtur 93 ndeshje me bardhezinjtë, duke shënuar 27 gola.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments