No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Juventusi i ofron Mourinhos shkëmbim, jep sulmuesin titullar për lojtarin e stolit

Juventusi i ofron Mourinhos shkëmbim, jep sulmuesin titullar për lojtarin e stolit

Juventusi dëshiron të largojë nga skuadra Federico Bernardeschin, pasi ky i fundit nuk ka bindur me paraqitjet e tij, pavarësisht se ka luajtur shumë si titullar. 26-vjeçari është në merkato, pasi trajneri Andrea Pirlo nuk e do.

Klubi italian dëshiron që të shkëmbejë Federico Bernardeschin me mesfushorin e Tottenhamit, Tanguy Ndombele. Trajneri Jose Mourinho duhet të thotë fjalën e tij finale sipas asaj që shkruan Calciomercato.

Bernardeschi mund të largohet nga Juvja, ashtu si Ndombele që nuk e ka problem largimin nga “Spursat”, pasi nuk ka patur shumë hapësira. Marrëdhënia e tij me Mourinhon thuajse nuk ekziston, prandaj shkëmbimi mund të realizohet.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments