No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Intervista e Messit, De Jong është i pari nga lojtarët që reagon!

Intervista e Messit, De Jong është i pari nga lojtarët që reagon!

Mesfushori i Barcelonës, Frenkie De Jong, ka folur në lidhje me qëndrimin e Leo Messit te Barcelona. Ai shfaqet shumë i gëzuar për diçka të tillë dhe nuk nguron ta thotë.

“Personalisht jam shumë i gëzuar që ai do të qëndrojë. Messi është lojtari më i mirë në botë dhe fakti që qëndront e Barcelona, më bën të lumtur.

“Nuk kam pasur kontakte me drejtuesit e Barces apo njerëzit që qëndrojnë rreth Messit. Çështja e tyre qëndron mes Leo Messit dhe Barces. Nuk isha aspak dijeni sepse nuk isha në Barcelonë, nuk ka sens të pyesja. Po pres me padurim të rikthehem në klub”, – tha ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments