No menu items!
Ballina KRYESORE Hamilton siguron pole position-in e radhës. Katastrofë për Ferrari-n (video)

Hamilton siguron pole position-in e radhës. Katastrofë për Ferrari-n (video)

Lewis Hamilton do ta nisë nga vendi i parë Çmimin e Madh të Italisë që do të zhvillohet ditën e nesërme.

Piloti anglez, në fakt, ka siguruar pole position në provat kualifikuese të zhvilluara sot.

Kampioni i botës ka lënë mbrapa shokun e skuadrës Valtteri Bottas.

Katastrofë për Ferrari-n, me Charles Leclerc që do ta nise garën nga vendi i 13-të dhe Sebastian Vettel nga i 17-ti.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments