No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Befasi për Real-in, ylli refuzon transferimin pas arritjes së marrëveshjes

Befasi për Real-in, ylli refuzon transferimin pas arritjes së marrëveshjes

Probleme për Real Madrid.

Mariano Diaz ka refuzuar transferimin te Benfica dhe do të mbetet te Los Blancos me rrogën e tij 4.5 milionë euro në sezon që do të vazhdojë të rëndojë në bilancin e klubit.

Siç ka bërë të ditur O Jogo, klubi luzitan është tërhequr pavarësisht se kishte arritur marrëveshjen me Florentino Perez për huazimin me të drejtën e blerjes të lojtarit.

Arsyeja? rezistenca e ish-yllit të Lyon, që ka shtyrë portugezët te Darwin Nunez, i zyrtarizuar ditën e djeshme.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bashkimi zyrtarizon trajnerin e ri

Bashkimi ka zyrtarizuar trajnerin e ri. Skuadra nga Prizreni ka bërë të ditur se në pjesën e mbetur të edicioni trajner do...

Morina i kënaqur me 1 pikë, vlerëson angazhimin e lojtarëve

Formë jo të mirë nuk ka as skuadra e Arbërisë në stinorin pranveror. Dy barazime, dy humbje e një fitore e kanë të udhëhequrit...

Batatina kritik; Prishtinës nuk i ka hije ta zhagisë lojën!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, është shprehur i zhgënjyer me rezultatin kundër Prishtinës, por edhe me lojën që kryeqytetasit e aplikuan. Ai ka thënë...

Ramadani: Në fund e shohim nëse do ta fitojmë titullin

Trajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani, e ka vlerësuar shumë të vështirë ndeshjen kundër Llapit, pavarësisht fitores 2:0. Ai e sheh garën shumë të fortë për...

Recent Comments