No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Shevchenko del hapur dhe shpreh dëshirën e tij të madhe!

Shevchenko del hapur dhe shpreh dëshirën e tij të madhe!

Andriy Shevchenko del hapur dhe jep mesazhin e tij mbi të ardhmen. Trajneri i Ukrainës foli pas ndeshjes ndaj Zvicrës. Disa herë është përfolur emri i tij për marrjen e drejtimit të Milanit, klub në të cilin kaloi vitet më të arta të karrierës dhe fitoi gjithçka, mbi të gjitha Champions League dhe “Topin e Artë”.

Sigurisht që do të më pëlqente të drejtoja një klub. Të jesh çdo ditë në kontakt me lojtarët është shumë e mirë për një trajner. Duhet të hedhësh hapa para nga dita në ditë.

Për momentin jam i përqendruar për të dërguar përpara projektin me kombëtaren, pastaj është e rëndësishme të kesh një mundësi për të drejtuar një klub“, deklaron Sheva.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kosova mund të ketë telashe për shkak të Covidit në ndeshjet e marsit

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll muajin e ardhshëm nis një cikël tjetër kualifikues, atë të Botërorit “Katari 2022”. Do të grumbullohet më 22 mars,...

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

City i pandalshëm edhe në Champions League

Manchester City është me një këmbë në fazën çerekfinale të UEFA Champions League, pasi ka mposhtur Borussia Monchengladbach në ndeshjen e parë me shifrat...

Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në Prishtinë

Drita ka pësuar një humbje të hidhur e treta rresht përballë Prishtinës, por duket se kjo e fundit ishte më e hidhura.

Recent Comments