No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona, zbulohet kushti i Messi-t për të qëndruar

Barcelona, zbulohet kushti i Messi-t për të qëndruar

E ardhmja e Lionel Messi-t vazhdon të jetë çështja kryesore në këto javë. Numri 10 i Barcelona-s duket se do t’i thoshte lamtumirë Katalunjës, por diçka mund të ketë ndryshuar gjatë këtyre orëve.

Messi, sipas mediave spanjolle, ka vënë një kusht për qëndrimin e tij: atë që Luis Suarez të qëndrojë gjithashtu në ekip.

Ky mësohet të jetë kushti që Leo i ka vendosur katalanasve për të mos u larguar nga Barcelona. Ai nuk ka qenë i kënaqur me zërat në lidhje me një lamtumirë të mundshme të Suarez dhe me faktin se Koeman e ka likuiduar uruguaianin me një telefonatë.

Argjentinasi mund ta përmbysë situatën e tij dhe të mikut që, në këto orë, dukej se ishte shumë afër transferimit tek Juventus.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Llapi zbret Ballkanin nga froni

Llapi ia ka pamundësuar vazhdimin e kryesimit të kampionatit nga Ballkani. Fitorja e të dielës e ka vendosur Dritën në vendin e parë.  Llapi e ka...

Recent Comments