No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Rakitic këshillon Messi-n: Kjo është zgjidhja më e mirë

Rakitic këshillon Messi-n: Kjo është zgjidhja më e mirë

Ivan Rakitic dhe Barcelona i kanë thënë lamtumirë njëri-tjetrit pas 310 ndeshjes dhe 13 titujve.
Mesfushori është kthyer në Sevilla-n “e tij”.
Në konferencën për shtyp të lamtumirës, siç ka bërë të ditur Mundo Deportivo, kroati ka dashur t’i japë edhe një këshillë Leo Messi-t, i cili po mendon mund të ndjekë gjurmët e ish-shokut të skuadrës dhe të largohet gjithashtu nga Camp Nou.
“Messi? Respektoj vendimin e të gjithëve dhe mbi të gjitha respektoj Barçën. Çdo lojtar duhet të bëjë atë që mendon se është më e mirë për të”.
“Personalisht mund të them se nuk e kam patur të lehtë të largohem pas gjashtë vitesh. Besoj se zgjedhja më e mirë e mundshme për të gjithë lojtarët është gjithmonë Barça”, ka thënë Rakitic.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments