No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Muriqi: Po acarohem, dua të kaloj te Lazio!

Muriqi: Po acarohem, dua të kaloj te Lazio!

Sulmuesi Vedat Muriqi ka dalë hapur dhe ka theksuar se dëshiron kalimin te Lazio. Shtatlarti është i habitur se si ende nuk po mbyllet marrëveshja me italianët dhe se turqit po kërkojnë më shumë se sa çmimi real i tij.
“Kalimi te Lazio është një hap i rëndësishëm për karrierën time. Lazio luan në Serie A dhe do të jetë në Champions League prandaj nuk ka më mirë se kaq”, – tha shqiptari për gazetarin Ertan Suzgun.
“Negociatat po zgjasin për një kohë të gjatë dhe kam filluar të acarohem. Dua të lë Fenerbahçen në mënyrën më të mundshme dhe ata mund të më shesin mua për një çmim 6 herë më të shtrenjtë se sa më blenë, nuk e di pse po zgjasin kaq shumë. Kam qëndruar pa folur si kërkesë e klubit”, – tha ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

City i pandalshëm edhe në Champions League

Manchester City është me një këmbë në fazën çerekfinale të UEFA Champions League, pasi ka mposhtur Borussia Monchengladbach në ndeshjen e parë me shifrat...

Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në Prishtinë

Drita ka pësuar një humbje të hidhur e treta rresht përballë Prishtinës, por duket se kjo e fundit ishte më e hidhura.

Djaloshi i hekurt nga Prishtina po e synon pushtimin e Europës

Edhe pse një vendi vogël, madje edhe i izoluar nga Europa, Kosova vazhdon të shkëlqej në kontinentin e vjetër kur është në...

Recent Comments