No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milani merr talentin e Real Madrid, orë vendimtare për Bakayoko!

Milani merr talentin e Real Madrid, orë vendimtare për Bakayoko!

Sipas asaj që SportMediaset raporton për Italia Uno, është bërë për mbërritjen e Brahim Diaz në Milano nga Real Madrid: lojtari do të zbresë në Milanello me një hua të kushtueshme me të drejtën e shpengimit, një marrëveshje totale me vlerë rreth 20 milion euro. Blancos kanë siguruar të drejtën për të blerë përsëri (shifrat ende të fshehta). Sakaq, afron edhe huazimi i Bakayoko me të drejtë blerje më pak se 30 mln euro sa kërkon Chelsea!

Maldini dhe Massara po punojnë fort me Chelsea dhe tani presin edhe detajet e fundit përpara se të mbyllin gjithçka. “Djalli” nuk përmbahet në merkato.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments