No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milani bën ofertë për Federico Chiesa! Detajet

Milani bën ofertë për Federico Chiesa! Detajet

Pas Tonalit dhe Diaz, pritet të zyrtarizohen, por edhe Bakayoko në huazim, tani Milani po kërkon qershinë mbi tortë dhe ajo korrispondon me emrin e Federico Chiesa.

Talenti italian i Fiorentinas ka refuzuar rinovimin dhe tashmë ka bërë me dije se dëshiron të largohet, aq sa Maldini ka hyrë në lojë dhe sipas Sportmediaset ka bërë ofertën e parë: kartoni i Lucas Paqueta, 20 mln euro dhe 10 mln euro bonuse!

Tani, Fiorentina duhet të përgjigjet, gjithmonë nëse është e vërtetë oferta ose jo!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shpërthen Pirlo: Shikoni ndeshjet dhe pastaj komentoni, do më tregoni ju se çfarë duhet të bëj?!

Zhgënjimi për barazimin ndaj Veronës ka qenë i madh në kampin e Juventusit dhe kjo gjë u pa qartë edhe te trajneri Andrea Pirlo,...

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

Recent Comments