No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Inter, ylli i skuadrës jep lajmin e hidhur

Inter, ylli i skuadrës jep lajmin e hidhur

Një lajm i trishtë ka goditur botën e Inter-it dhe në përgjithësi atë të futbollit.

Antonio Candreva, në fakt, ka lajmëruar zhdukjen nga jeta të babait të tij në orët e kaluara. Futbollisti ka dhënë lajmin e hidhur nëpërmjet një postimi në Instagram.

Një fotografi bardhezi me një frazë të qartë: “Do të kem gjithmonë me vete. Mirupafshim Ba”.

Candreva ka bërë të ditur në këtë mënyrë humbjen e babait të tij. Nga sa mësohet, babai i ish-yllit të Lazio-s ka qenë i sëmurë prej disa kohësh dhe është shuar pas një beteje të gjatë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ferizaj në krizë të thellë, paralajmëron mundësinë e tërheqjes nga garat

Ferizaj është në gjendje shumë të vështirë financiare. Klubi i madh kosovar aktualisht ndodhet në Ligën e Parë, por është në një...

Agim Sopi i kundërpërgjigjet Abedin Zekës, sqaron situatën e Traores

Agim Sopi, trajneri shqiptar i klubit suedez, Osterlen FF, po akuzohet nga presidenti i Trepça 89, Abedin Zeka, se orkestori transferimin e...

Dy talente të futbollit llapjan në prova te Galatasaray

Kosova tash e sa kohë është dëshmuar si çerdhe e talenteve të futbollit dhe gjithnjë e më shumë futbollistët e rinj po...

Kryeziu para ndeshjes me Gjilanin: Arbëria nuk ka asgjë për humbur, udhëtojmë vetëm për fitore

Futbollisti i Arbërisë së Dobrajës, Almir Kryeziu e ka komentuar ndeshjen e radhës skuadrës së tij në Superligën e Kosovës. Në kuadër të javës së...

Recent Comments