No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Rakitic largohet nga Barcelona dhe prenoton vizitat mjekësore me ekipin e ri!

Rakitic largohet nga Barcelona dhe prenoton vizitat mjekësore me ekipin e ri!

Sipas asaj që raportohet nga Radio Marca, Ivan Rakitic tani është një hap larg kthimit te Sevilla aq sa u vendos edhe axhenda për vizitat mjekësore, që do të zhvillohen në Barcelonë.

Kroati do të zëvendësojë Ever Banega, i cili u transferua në Arabinë Saudite. Kjo është blerja e tretë për andaluzianët, pas Suso nga Milani dhe mbërritjes së Oscar Rodriguez nga Real Madrid. Kujtojmë që fituesit e Europa League 2019-2020 vitin tjetër do të marrin pjesë në Champions League.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Batatina për llapjanët që i ka kundër: Ata i kemi që çaji të pihet më shumë!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina përmes një postimi ka thënë se është i lumtur që 99% të llapjanëve e mbështetin.

“Nuk merremi me analista”: Nga Drita i reagojnë ashpër Granit Begollit për deklaratën kundrejt Xhevdet Shabanit

Nuk ka asnjë dyshim të vetëm se Xhevdet Shabani ka qenë futbollisti më i rëndësishëm te Drita e Gjilanit në vitet e...

Muharrem Sahitit komenton postin e ri në Federatën e Futbollit të Kosovës

Kombëtarja e Kosovës në futboll nga muaji mars nis një mision të qartë, atë të kualifikimit në Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Recent Comments