No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Nainggolan kthehet te Interi dhe bën shaka mbi Messin!

Nainggolan kthehet te Interi dhe bën shaka mbi Messin!

Radja Nainggolan ishte protagonist pak minuta më parë e një Instagram live, së bashku me ish-shokun e skuadrës Lorenzo Ariaudo, tani një lojtar i Frosinone. Mbrojtësi “pyeti” ish-shokun e skuadrës për situatën e tij.

“Mbarova huazimin te Cagliari dhe duhet të kthehem në Milano. Pastaj do të shohim – tha Nainggolan – Për fat të mirë kam bërë tashmë një javë stërvitje këtu. Sot është dita ime e fundit si një lojtar i Cagliarit. Ia futën kot me këtë historinë e katërmbëdhjetë muajve … “, raporton FcInterNews.it. “Messi? Unë nuk e di dinamikën sepse nuk lexoj një m*t, por në fund të fundit ai do të qëndrojë te Barcelona. A do të jetë shoku im i skuadrës te Inter? Jo, nuk dua të luaj me të (qesh, ed). Shumë i fortë ”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments