No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Mourinho godet sërish, i futet Manchester United në pjesë për yllin e...

Mourinho godet sërish, i futet Manchester United në pjesë për yllin e madh!

Real Madridi, Barcelona apo Manchester United? Donny van de Beek ka mbetur peng i fjalëve për shumë kohë. Holandezi do të largohet nga klubi me shumë mundësi, por destinacioni i ri mund të jetë një surprizë e madhe sipas asaj që shkruan The Mirror.

Tottenham është futur në garë për të rrëmbyer futbollistin e Ajaxit. Trajneri Jose Mourinho është futur shpejt në garë, pasi dëshiron të përfitojë nga stepja e klubeve të mëdha dhe të sigurojë shërbimet e 23-vjeçarit. Van de Beek nga krahu tjetër dëshiron thjeshtë të hedhë hapin tjetër të madh në karrierë dhe të largohet nga Holanda.

“The Special One” e pëlqen shumë lojtarin dhe mendon se mund të godasë me afrimin e tij në skuadër. Ajaxi nga krahu tjetër nuk do të bëjë rezistencë dhe shpreson që të marrë shifrën e duhur të parave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Gazetari spanjoll zbulon detajin që e çon Messin te PSG

Shumë fjalë rreth Leo Messit. Ylli i Barcelonës del lojtar i lirë më 30 qershor dhe shanset që të qëndrojë në La Liga herë...

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Juventusi fitoi dje kundër Spezia me rezultatin 3-0 dhe në pamje të parë mund të duket një fitore e lehtë, por nuk...

Flet Aro Muriq: Nuk jam ndjerë mirë për 11 golat e pësuar, është mirë të mësoj disa gjëra

Pas një kohe me skuadra që nuk i ofronin minutazh të rregullt, Arijanet Muriq e ka gjetur veten te skuadra elitare holandeze, Willem II. Portieri...

Ahmeti flet për përballjen e nxehtë me Prishtinën: Edhe një pikë nuk është keq!

Stinori pranverorë në Superligën e Kosovës në futboll po duket shumë më i nxehtë sesa është parashikuar. Lufta si për titull ashtu edhe për ekzistencë...

Recent Comments