No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Reali arriti marrëveshjen për largimin, sulmuesi bllokon totalisht lëvizjen

Reali arriti marrëveshjen për largimin, sulmuesi bllokon totalisht lëvizjen

Benfica ka arritur marrëveshjen me Real Madridin për huazimin e Mariano Diazit me opsion blerje për 20 milionë euro, por ka një problem. Sulmuesi mund të bllokojë lëvizjen dhe të mbetet në Spanjë.
Agjenti i tij, David Aranda, është shfaqur shumë i irrituar me mënyrën se si janë trajtuar nga Reali dhe Benfica. “Askush nga Benfica nuk ka folur me mua apo lojtarin ende.
“Nëse ata duan të vazhdojnë negociatat, ne duhet ta dimë. Nëse ka një marrëveshje mes klubeve, më duket e çuditshme që Benfica nuk ka folur me ne për të na bindur. Zakonisht nuk bën biznes pas shpinës së lojtarit që dëshiron të blesh”, – tha ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments