No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Man Utd rrëmben objektivin e Real Madridit

Man Utd rrëmben objektivin e Real Madridit

Manchester United lëviz dhe e bën duke siguruar Donny van de Beek nga Ajax. Edhe pse pritet ende akordi dhe firmat, pas vizitave mjekësore, mesfushori i talentuar holandez do të niset drejt Anglisë me destinacion “Old Trafford”…

Marrëveshja pritet të mbyllet me thuajse 55 mln euro në total bashkë me bonuse. Ndërkohë, edhe Real Madrid ishte interesuar kohë më parë, por pa shitur e kishte të vështirë të investonte një shifër të tillë, ndaj edhe kjo vonesë i ka dhënë përparësi Manchester, sipas medieve britanike.

Ajax lëviz menjëherë për pasuesin e Van de Beek, duke synuar Thiago Almada nga Velez.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Sekreti i Chelseat, ngrohja e këpucëve me mikrovalë!

Mbrapa momentit të mirë të Chelsea-t pas marrjes së drejtimit të ekipit nga ana e Thomas Tuchel, duket se fshihet një pajisje elektroshtëpiake. Sipas The...

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Koronavirusi “ngujon” Interin, Conte anulon konferencën për shtyp

Pas pesë rasteve të pozitivitetit me Coronavirus tek Interi, që përfshinin Marotta, Ausilio, Antonello, avokati Capellini dhe një anëtar të stafit, trajneri Antonio Conte...

LeBron i kundërpërgjigjet ashpër suedezit të Milanit, “hap zjarr” ndaj Ibrës

LeBron James ka kundërshtuar pretendimin e Zlatan Ibrahimovic se sportistë si ai duhet ta mbajnë larg politikën. Sulmuesi i Milanit e thumboi ikonën e...

Recent Comments