No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR E ardhmja e Guardiolës varet nga Messi, City në ankth të madh!

E ardhmja e Guardiolës varet nga Messi, City në ankth të madh!

Manchester City po punon që të bëjë goditjen e shekullit. “Qytetarët” duan të afrojnë Lionel Messin sipas asaj që shkruan Daily Mail dhe po përgatitet për rinovimin e trajnerit Pep Guardiola.

Numri një i stolit është futur në vitin e fundit të kontratës dhe mund të largohet në fund të edicionit të ardhshëm. E ardhmja e Guardiolës varet shumë nga afrimi apo jo i argjentinasit.

Pep ndodhet në Spanjë për të folur me Messin. Ai do të rinovojë nëse marrëveshja me argjentinasin do të arrihet, pasi sulmuesi do të qëndrojë të paktën 2 vite në Angli.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Sekreti i Chelseat, ngrohja e këpucëve me mikrovalë!

Mbrapa momentit të mirë të Chelsea-t pas marrjes së drejtimit të ekipit nga ana e Thomas Tuchel, duket se fshihet një pajisje elektroshtëpiake. Sipas The...

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Koronavirusi “ngujon” Interin, Conte anulon konferencën për shtyp

Pas pesë rasteve të pozitivitetit me Coronavirus tek Interi, që përfshinin Marotta, Ausilio, Antonello, avokati Capellini dhe një anëtar të stafit, trajneri Antonio Conte...

LeBron i kundërpërgjigjet ashpër suedezit të Milanit, “hap zjarr” ndaj Ibrës

LeBron James ka kundërshtuar pretendimin e Zlatan Ibrahimovic se sportistë si ai duhet ta mbajnë larg politikën. Sulmuesi i Milanit e thumboi ikonën e...

Recent Comments