No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Borja Valero largohet nga Interi: I nderuar që përfaqësova këto ngjyra

Borja Valero largohet nga Interi: I nderuar që përfaqësova këto ngjyra

Interi duket mjaft i angazhuar në merkaton e verës, kryesisht në hyrje, duke synuar emra të njohur për mesfushën. Mes tyre spikat Tonali dhe Arturo Vidal, dy dëshira të mëdha të trajnerit Conte. Megjithatë, shtimi I emrave të rinj në këtë repart do të ngushtojë skajshmërisht hapësirat për të tjerët, lojtarët ekzitues, ndaj është e domosdoshme të funksionojë edhe merkatoja në dalje.
Pikërisht këtë drejtim ka ndjekur Borja Valero, i cili ka zyrtarizuar sot lamtumirën nga zikaltrit. Vetë mesfushori spanjoll e konfirmoi largimin nga Interi përmes një postim të publikuar në profilet e tij sociale: “Ishte nder të përfaqësoja këto ngjyra. Faleminderit për gjithçka, Inter!”

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp e Solskjaer njëzëri: Nuk i lëmë futbollistët t’i bashkohen Kombëtareve

Një problem serioz në horizont për trajnerët e Premier League-s. Nga data 22 deri më 31 mars, do të ndërpriten të gjitha...

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Recent Comments