No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Zbulohet shifra e "çmendur" që Lilaj do të fitojë te Prishtina!

Zbulohet shifra e “çmendur” që Lilaj do të fitojë te Prishtina!

Sabien Lilaj nuk ka pritur më ekipin e Partizanit dhe trajnerin Ilir Daja. Mesfushori ka arritur marrëveshjen me klubin e Prishtinës dhe do të jetë futbollisti më i ri i kryeqytetasve.

Ish-lojtari i Skënderebut do të nënshkruajë për ekipin e trajnerit Armand Dallku. Ishte oferta e frikshme e shqiptarëve të Kosovës që bindi Lilajn.

Ai do të nënshkruajë një kontratë 3-vjeçare ku do të përfitojë 250 mijë euro, pra 83 mijë euro në sezon. Lilaj kthehet automatikisht në një nga lojtarët më të paguar të Kosovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments