No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zbulohen super shifrat Tonali-Milan, Interi ende nuk reagon!

Zbulohen super shifrat Tonali-Milan, Interi ende nuk reagon!

Inter ishte afër mbylljes së blerjes së Sandro Tonali për disa kohë dhe sipas shumëkush kjo duhet të ishte java e nënshkrimit, por në realitet ka shenja të një negocimi të bllokuar, pavarësisht nga fakti se marrëveshja është vendosur tashmë në bazë të një huazimi prej 3 milion eurosh me detyrimin e blerjes 30 milion. Milan përpiqet të përfitojë nga kjo situatë e pasigurisë dhe dëshiron të rrëmbejë talentin e ri të Brescias.
Calciomercato Milan – Assalto a Tonali: Rebic vuole restare e Ibra… – Pianeta Milan
Sipas “Gazzetta dello Sport” dhe “Corriere dello Sport”, oferta kuqezi ka shkuar në 10 mln euro huazim dhe 25 të tjera me mundësi blerje, duke shtuar 3 mln bonus dhe 15% të vlerës së kartonit te Cellino (presidenti i Brescias) në rast rishitje. Futbollisti ka dhënë pëlqimin e tij, i bindur se te projekti taktik i Piolit do të kishte më shumë hapësirë se te Interi i Contes, ku ka më shumë mesfushorë dhe pritet t’i shtohet baterisë edhe Vidal nga Barcelona.
Palët janë duke biseduar dhe derbi ndizet edhe më shumë!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments