No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Tottenham tentoi talentin italian,por u refuzua

Tottenham tentoi talentin italian,por u refuzua

Tottenham tentoi të “grabiste” talentin italian Nicolo Zaniolo nga Roma dhe madje dërgoi edhe një emisar të klubit për të negociuar, duke vendosur në tavolinë jo pak por 50 mln euro!
Një shifër e lartë kjo për verdhekuqtë, por që pronari i ri, Friedkin, ka refuzuar kategorikisht duke e parë ish-talentin e Interit si pjesë të projektit.
Tani për Zaniolo hapen rrugët e rinovimit të kontratës duke shkuar me 3 mln euro në sezon edhe për dy vite të tjera.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments