No menu items!
Ballina KRYESORE Sabien Lilaj, “bomba” e afatit kalimtar të Prishtinës

Sabien Lilaj, “bomba” e afatit kalimtar të Prishtinës

Sabien Lilaj është goditja e madhe e Prishtinës në afatin kalimtar.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit bardhekaltër në Facebook.
“Darka pune në Shqipëri përfundon me marrëveshje zyrtare. Rrahman Haradini, aksionar i FC Prishtina ka arritur marrëveshje përfundimtare me mesfushorin me përvojë të madhe dhe ndërkombëtare si dhe anëtarin e Kombëtares Shqiptare, Sabien Lilaj.

Futbollisti shumë shpejtë do të prezantohet para futbollistëve të ekipit bardhekaltër”, njofton Fc Prishtina.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments