No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Messi-Guardiola, 3 orë në telefon pas Bayern-Barca! Ja çfarë biseduan

Messi-Guardiola, 3 orë në telefon pas Bayern-Barca! Ja çfarë biseduan

Mbërrijnë detaje interesante nga Anglia dhe më saktësisht “Sky Sports” sa i përket bisedës që ndodhi mes Lionel Messi dhe Pep Guardiola pas humbjes poshtëruese 8-2 të Barcelonas kundër Bayern në çerekfinalen e Champions League.
Kapiteni blaugrana ka qenë vërtet i tronditur dhe pa fjalë, aq sa menjëherë ka ngritur telefonin dhei ka telefonuar “mentorit” të tij. Një bisedë që ka zgjatur tri orë të mira, teksa vetë Leo i ka shpjeguar se si është situata te Barcelona, nga roli i Bartomeut te gjithçka ka ndodhur këto vite, ndërsa në anën tjetër Guardiola i ka thënë se do të bënte çmos ta merrte te City për të provuar të kthehen të fitojnë Champions League bashkë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Cassano: Interi është qesharak në Ligën e Kampionëve. Futboll në Itali nuk luajnë ata, por Atalanta

Ish sulmuesi i Milanit dhe Interit Antonio Cassano foli me mikrofonat BoboTV duke skanuar situatën e Interit. “Ka gjetur një qëndrueshmëri të madhe. Skuadra...

Reali barazon në frymën e fundit ndaj Sociedad, titulli largohet akoma më shumë 

Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 mbrëmjen e sotme ndaj Sociedadit në shtëpi. Një barazim që...

Java e 23-të në Superligë luhet në fundjavë, vëmendja në “Fadil Vokrri” dhe “Rexhep Rexhepi”

Java e 23-të në Superligën e Kosovës do të vazhdojë në fundjavë. Fillimisht, ndeshja e parë do të luhet...

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Recent Comments