No menu items!
Ballina KRYESORE Feronikeli përforcon mbrojtjen me një slloven

Feronikeli përforcon mbrojtjen me një slloven

Feronikeli ka arritur një tjetër marrëveshje, duke nënshkruar kësaj radhe me mbrojtësin slloven, Ozbej Kuhar.

Lojtari ka nënshkruar një kontratë me Feronikelin për të kaluar sezonin e ardhshëm si pjesë e këtij klubit.

Kuhar luan në pozitën e mbrojtësit të djathtë dhe vjen në Feronikel në vazhdën e përforcimeve të afatit kalimtar veror.

Mbrojtësi slloven, më parë ishte pjesë e klubit të NK Triglav nga Sllovenia.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Llapi zbret Ballkanin nga froni

Llapi ia ka pamundësuar vazhdimin e kryesimit të kampionatit nga Ballkani. Fitorja e të dielës e ka vendosur Dritën në vendin e parë.  Llapi e ka...

Nuhiu thotë se Drita nuk është nën presion

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu e ka vlerësuar fitoren e arritur ndaj Besës së Pejës, të dielën (3:1). Kampionia në fuqi është kthyer te...

Recent Comments