No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Burofax i Messit, shpërthen ish-presidenti katalanas: Nuk komandon ai, por klubi! E...

Burofax i Messit, shpërthen ish-presidenti katalanas: Nuk komandon ai, por klubi! E kam lexuar kontratën

Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Gaspart foli me Marca për të ardhmen e Lionel Messit duke ngritur tonet!
“Messi nuk mund të largohet. Ai do të duhet të largohet në vitin 2021. Unë e kam parë kontratën dhe është shumë e qartë. Klauzola përfundoi në qershor dhe nuk ka kthim mbrapa. Unë preferoj që ai të largohet vitin e ardhshëm me 0 sesa tani për më pak se 700 milion euro. Këtu komandon klubi, jo lojtari”.
“Klubi ka paguar lojtarët. Dhe nuk është çështje parash, ka një kontratë të nënshkruar dhe kaq”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments