No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Blatter tallet me Mbappe pas finales së Champions! Thumbon edhe PSG

Blatter tallet me Mbappe pas finales së Champions! Thumbon edhe PSG

Champions 2019-20 ka përfunduar me kohë, por komentet vazhdojnë… Sepp Blatter, ish presidenti i FIFA-s, foli për Champions League dhe sidomos për gabimin e Kylian Mbappé në finalen kundër Bayern Munich: “Pak para gjysmës fundit të pjesës së parë, pati një shans të lehtë në këmbën e djathtë, në 9-10 metra nga porta.. Edhe unë do ta kisha shënuar! PSG mbështetet shumë në yjet e saj, ata shpesh nuk jetojnë sipas reputacionit të tyre”.
Bayern Munich spirit kept PSG stars Neymar and Kylian Mbappe quiet in Champions League final, says Serge Gnabry | The Independent
Kujtojmë që PSG shpërdoroi disa raste ndaj Bayern, ku protagonistë ishin Mbappe dhe Neymar, por megjithatë edhe super pritjet e Neuer duhen vlerësuar jo pak.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments