No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona nis stërvitjen pa yjet, Koeman ndodhej në Holandë! Klubi ka frikë...

Barcelona nis stërvitjen pa yjet, Koeman ndodhej në Holandë! Klubi ka frikë nga e hëna…

Sezoni i sezonit 2020/21 i Barcelona do të fillojë zyrtarisht të hënën, kur skuadra do të zhvillojë seancën e parë stërvitore nën urdhërat e Ronald Koeman.
Ndërkohë, megjithatë, disa lojtarë janë tashmë në punë në Ciutat Esportiva: Trincao, Pedri, Matheus Fernandes, Rafinha, Waga, Miranda, Oriol Busquets, Gustavo Maia dhe Carles Aleñá, ose ndryshe nënshkrimet e reja dhe apo ata që janë kthyer nga huazimet. Braithwaite ishte gjithashtu me ta, ndërsa Ansu Fati dhe Busquets punuan veçmas. Todibo dhe Pjanic janë të izoluar për shkak të dy koronavirus pozitiv.
Klubi i frikësohet faktit që të hënën Messi mos paraqitet në stërvitje. Sakaq, sot trajneri Koeman do të jetë në Barcelonë pasi do të kthehet nga Holanda ku ishte duke u kuruar nga zemra.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Recent Comments