No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona merr vendim mbi Messin! Ja çfarë pritet të ndodhë tani

Barcelona merr vendim mbi Messin! Ja çfarë pritet të ndodhë tani

Lajme të rëndësishme për të ardhmen e Lionel Messit raportohen nga Chiringuito. Barcelona po planifikon të bëjë një deklaratë zyrtare për shtyp për të shpjeguar se Lionel Messi është i pashitshëm për klubin. Një komunikim që nuk mbërriti gjatë prezantimit të Trincao, gjatë fjalëve të Ramon Planes pikërisht për të adresuar çështjen Messi por që mund të vijë menjëherë, për të paraprirë ndoshta letrën e lamtumirës që po përgatit argjentinasi!
Sakaq, nuk ka ende asnjë përgjigje ndaj Bartomeu që dje i dërgoi një mesazh indirekt Lionel Messit dhe babait të tij Jorge: ai është i gatshëm të japë dorëheqjen nëse argjentinasi e njeh publikisht presidentin si një problem për klubin. Tani për tani, shpjegon Sport, nuk ka përgjigje nga Messi dhe vendimi për t’u larguar duket i pakthyeshëm.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments