No menu items!
Ballina KRYESORE Muriqi-Lazio, Fenerbahce “ngrin” Taren: Vetëm me kushtet tona!

Muriqi-Lazio, Fenerbahce “ngrin” Taren: Vetëm me kushtet tona!

“Muriqi? Nuk ka asnjë lajm të rëndësishëm. Ne kemi bërë një njoftim për shtyp ditët e fundit dhe ai mbetet i vlefshëm. Nëse kërkesat tona përmbushen, atëherë Vedat do të largohet drejt Lazio dhe ne do të marrim një sulmues tjetër”. Duke iu përgjigjur një pyetjejeje specifike të gazetarëve turq, Selahattin Baki, anëtar i bordit të Fenerbahce, thellon misterin rreth qendërsulmuesit kosovar, që u pa si përforcim i ri i Lazio.
Pastaj, në mikrofonat e “A Spor”, ai shtoi: “Ne nuk jemi një klub që duhet të shesim, jemi një klub i madh dhe i fortë. Nëse del një ofertë tërheqëse, do ta konsiderojmë. Por, në këtë moment, shitja e Muriqi është diçka që nuk ekziston”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Recent Comments