No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Messi rikthehet në stërvitje me Barcelonën, ka një kleçkë!

Messi rikthehet në stërvitje me Barcelonën, ka një kleçkë!

Lionel Messi do të rikthehet në Barcelonë, madje do të bëjë stërvitje nën urdhrat e trajnerit të ri Ronald Koeman. Holandezi do të drejtojë për herë të parë argjentinasin në stërvitje, por kjo nuk do të thotë se “Pleshti” ka ndryshuar mendim për qëndrimin e tij në Spanjë.
Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë do të shkojë të paraqitet të dielën në klub ku do të kryejë testin e COVID-19. Argjentinasi me shumë mundësi do të stërvitet me grupin ditën e hënë.
Kapiteni nuk do probleme me klubin dhe po mundohet që të jetë rigoroz. 33-vjeçari nuk do që të përfundojë në gjyq me klubin e tij. Messi dëshiron një largim pa probleme, prandaj po i përgjigjet programit të klubit deri në shkëputjen nga skuadra.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shpërthen Pirlo: Shikoni ndeshjet dhe pastaj komentoni, do më tregoni ju se çfarë duhet të bëj?!

Zhgënjimi për barazimin ndaj Veronës ka qenë i madh në kampin e Juventusit dhe kjo gjë u pa qartë edhe te trajneri Andrea Pirlo,...

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

Recent Comments