No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Liria transferon mbrojtësin e Llapit!

Liria transferon mbrojtësin e Llapit!

Liria ka bërë goditjen e radhës në afatin kalimtar, duke forcuar repartin e mbrojtjes.

Prizrenasit kanë marrë në radhët e veta Ardijan Hotin, i cili në edicionin e kaluar ka qenë pjesë e Llapit.

Futbollisti u shpreh shumë optimist për aventurën e re me bardhezinjtë.

“Pres që të arsyetoj besimin. Liria është skuadër e madhe dhe objektivi ynë është kthimi në elite”, ka deklaruar Hoti për faqen zyrtare të klubit.

Ndërkohë, zëdhënësi i klubit, Duark Thaçi, pret që Lirisë t’i bashkohet edhe një sulmues.

“Tashmë me këtë prurje kemi përmbyllur edhe një zbrazëtirë në këtë pozitë. Presim që skuadrës t’i bashkohet edhe një sulmues”, është shprehur ai.

Liria do të bëjë pjesë në Grupin A të Ligës së Parë, që nga shumë njohës të futbollit vendor po konsiderohet si një mini-Superligë, marrë parasysh konkurrencën e fortë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments