No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Gjilani negativ në teste, pozitiv në shpresën për mrekulli!

Gjilani negativ në teste, pozitiv në shpresën për mrekulli!

Futbollistët e Gjilanit kanë rezultuar negativë pas testeve në laboratorin e licencuar nga UEFA, Synlab në Shqipëri.

Kësisoj, s’do të ketë probleme para ndeshjes ndaj APOEL-it, përcjellë Gazeta Olle.

“Sport Club Gjilani njofton se pas testimeve të djeshme në laboratorin e licensuar të UEFA-së, në Shqipëri “Synlab”, e gjithë skuadra e Gjilanit ka rezultuar negativ.

Pas konfirmimit të rezultateve sot, skuadra e Gjilanit merr dritën e gjelbërt që në mbrëmjen e sotme të zhvilloj takimin e rundit të parë në Europa Ligë, kundër APOELIT të Nikozisë”, njofton klubi bardhekuq.

Takimi fillon prej 19:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Deklaratat, kuotat dhe më të rejat rreth sfidës mund t’i mësoni duke klikuar këtu. /Gazeta Olle/

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments