No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Conte synon lojtarin e Barçës, në të cilin Koeman nuk llogarit

Conte synon lojtarin e Barçës, në të cilin Koeman nuk llogarit

Ronald Koeman nuk e ka në plane dhe Interi nuk heziton t’i rikthehet pistës Arturo Vidal. Edhe pse mesfushori duhet thënë se bëri një sezon të mirë në aspektin personal te katalanasit, kjo nuk mjafton që të mbetet në skuadrën që trajneri holandez po projekton për të ardhmen.

Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano, përmes llogarisë së tij në “Twitter” shkruan se bisedimet kanë nisur dhe në lojë është futur Antonio Conte, i cili e njeh mirë mesfushorin që nga bashkëpunimi i tyre te Juventusi.

Tekniku italian e kërkoi me ngulm Vidal edhe në janar, por Barcelona nuk hoqi dorë prej tij. Kiliani është nën kontratë me katalanasit, që sërish e kanë në dorë të ardhmen e tyre. Edhe pse në listën e largimeve, ata do mundohen të arkëtojnë sa më shumë nga shitja e tij.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

City i pandalshëm edhe në Champions League

Manchester City është me një këmbë në fazën çerekfinale të UEFA Champions League, pasi ka mposhtur Borussia Monchengladbach në ndeshjen e parë me shifrat...

Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në Prishtinë

Drita ka pësuar një humbje të hidhur e treta rresht përballë Prishtinës, por duket se kjo e fundit ishte më e hidhura.

Djaloshi i hekurt nga Prishtina po e synon pushtimin e Europës

Edhe pse një vendi vogël, madje edhe i izoluar nga Europa, Kosova vazhdon të shkëlqej në kontinentin e vjetër kur është në...

Recent Comments