No menu items!
Ballina KRYESORE Zyrtare: Korenica prezantohet te Ballkani

Zyrtare: Korenica prezantohet te Ballkani

Ballkani ka kompletuar transferimin e Meriton Korenicës nga Prishtina. Mesfushori nga Rahoveci ka nënshkruar me portokallezinjtë dhe në edicionin e ri do të veshë fanellën e skuadrës nga Suhareka.

“Fantazisti Meriton Korenica , nga sot i bashkohet FC Ballkani-t. Tani e tutje fantazive të tij me topin do t’i gëzohen dhe duartrokasin fansat e klubit tonë. Mirësevjen Korenica, kemi punë për të bërë. Na priftë e mbara”, shkruan klubi nga Suhareka në prezantimin e përforcimit të ri.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments