No menu items!
Ballina KRYESORE Llapi godet Prishtinën, ia "rrëmben" dy prej futbollistëve më cilësor

Llapi godet Prishtinën, ia “rrëmben” dy prej futbollistëve më cilësor

Ahmed Januzi dhe Ahmet Haliti do të bashkohen me Llapin për sezonin e ardhshëm të Superligës.

Dy futbollistët e Prishtinës kanë arritur marrëveshje me klubin nga Podujeva.

Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar nënkryetari i Llapit, Amrush Batatina që ka thënë se Januzi e Haliti shumë shpejt do të bashkohen me ta.

Haliti është i lindur në Podujevë, luan si mbrojtës qendror derisa më parë ka mbrojtur ngjyrat e Hysit, Besës, Bylisit, Feronikelit dhe së fundmi Prishtinës.

Në anën tjetër Ahmed Januzi luan si sulmues derisa edhe më herët ka qenë pjesë e Llapit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Gazetari spanjoll zbulon detajin që e çon Messin te PSG

Shumë fjalë rreth Leo Messit. Ylli i Barcelonës del lojtar i lirë më 30 qershor dhe shanset që të qëndrojë në La Liga herë...

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Juventusi fitoi dje kundër Spezia me rezultatin 3-0 dhe në pamje të parë mund të duket një fitore e lehtë, por nuk...

Flet Aro Muriq: Nuk jam ndjerë mirë për 11 golat e pësuar, është mirë të mësoj disa gjëra

Pas një kohe me skuadra që nuk i ofronin minutazh të rregullt, Arijanet Muriq e ka gjetur veten te skuadra elitare holandeze, Willem II. Portieri...

Ahmeti flet për përballjen e nxehtë me Prishtinën: Edhe një pikë nuk është keq!

Stinori pranverorë në Superligën e Kosovës në futboll po duket shumë më i nxehtë sesa është parashikuar. Lufta si për titull ashtu edhe për ekzistencë...

Recent Comments