No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Tirana - C. Zvezda, ja kë e shohin favorit absolut bastoret!

Tirana – C. Zvezda, ja kë e shohin favorit absolut bastoret!

Sot në në kryeqytetin e Shqipërisë me fillim nga ora 20:00, Tirana do të përballet me Crvena Zvezdën, në kuadër të rundit kualifikues në Ligën e Kampioneve, shkruan Sheshi.

Tirana në këtë takim do të kërkojë vetëm fitore, ku është opsioni i vetëm për ngjitje sa më lartë në garat evropiane.

Megjithatë sipas bastoreve, favorit i kësaj ndeshje është Crvena Zvezda ku kuotizohet me vlerën 1,5. Ndërsa fitorja e Tiranës me vlerë 6.00, duke pasur shumë pak gjasa për kualifikim tutje.

Barazimi në këtë takim gëzon koeficentin 3.80.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Recent Comments