No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Suarez, oferta nga Serie A e Premier League - opsion edhe PSG

Suarez, oferta nga Serie A e Premier League – opsion edhe PSG

“Nuk je në planet e mia”, ishin fjalët e Ronald Koeman dhe Luis Suarez e di që tani duhet të mendojë për një skuadër të re. Sulmuesi nuk është nga ata që dorëzohet, por me një trajner që ka pikëpamje të tjera nuk mund të bashkëpunojë.

Largimi nga Barcelona është zgjidhja më e mirë për të gjithë dhe ofertat për të nuk mund të mungojnë. Suarez është 33 vjeç dhe së fundmi Marc Overmas i ka bërë një telefonatë për të tentuar rikthimin tek Ajax në Holandë. Ky opsion nuk i intereson sulmuesit.

“Sport” shkruan se për Suarez ka oferta nga Serie A dhe Premier League, ndërkohë që një opsion është edhe kalimi te PSG. Gjithsesi francezët nuk janë të gatshëm të bëjnë marrëveshje me Barcelonën, por të presin sezonin e ardhshëm e ta marrin falas sulmuesin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments